Внимание! Важные новости относительно карантина.

В связи с объявленным в Украине карантином и выполняя постановление КМУ № 211 от 11 марта 2020 года организаторы многих событий не имеют права проводить массовые мероприятия в определенный период.


Данная ситуация имеет статус форс-мажора, определенного п.2 ст. 14 Закона Украины «О торгово-промышленных палатах в Украине» , что дает право организаторам решать в одностороннем порядке о возврате средств за билеты и переноса даты мероприятия.

Пожалуйста, следите за новостями и благодарим за понимание.

Три Коти. День народження Карамельки

Три Коти. День народження Карамельки

Міу-міу-міу! Три коти – три хвости! Всіх , хто любить мультики, цікаві ігри, веселі пісні запрошує інтерактивна вистава «День народження Карамельки». Участь у захоплюючому дійстві беруть герої улюбленого дитячого мультсеріалу «Три коти» - кошенята Коржик, Компот, Карамелька та їхні батьки Тато Кіт і мама Киця. Основна подія, довкола якої розгортається сюжет, – День народження киці Карамельки. Кожен із членів котячої сім’ї хоче зробити іменинниці особливий подарунок, залучаючи до процесу всіх глядачів у залі. Діти, присутні на святі, у веселій ігровій формі вчаться разом із героями будувати ляльковий будиночок, грати у футбол, малювати і навіть мити посуд. Але найголовніше - бути гарними друзями, чемними та добрими. У програмі багато пісень, музики та віршів, які легко повторювати та підспівувати. Вистава «День народження Карамельки» - ідеальне пізнавальне та змістовне проведення часу для дітей дошкільного віку, несе багато цікавої, корисної інформації та позитивних емоцій, налаштовує на добро та позитив.
Купить билет
Ближайшие мероприятия
Путешествуйте с нами
Отправляйтесь в морское путешествие вместе с «Александр тревел».
Туда, где завораживающая красота и акварельные силуэты морских бухт.
Подробнее →